60 #ubezpieczeniagrupowe – jakie to dziś produkty?

Coraz częściej oferowanym benefitem pracowniczym są ubezpieczenia grupowe. To jeden z wielu dodatków pozapłacowych, które może zaoferować nam pracodawca. Na czym polega ubezpieczenie grupowe? Gościem Agnieszki Durskiej jest Marek Piętka, […]

Coraz częściej oferowanym benefitem pracowniczym są ubezpieczenia grupowe. To jeden z wielu dodatków pozapłacowych, które może zaoferować nam pracodawca. Na czym polega ubezpieczenie grupowe? Gościem Agnieszki Durskiej jest Marek Piętka, Dyrektor Segmentu Ubezpieczeń Grupowych Nationale-Nederlanden.

Ubezpieczenie grupowe składa się z kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu rodzajów świadczeń, które są wypłacane w przypadku zajścia konkretnych zdarzeń losowych. Dotyczy spraw związanych z naszym życiem i zdrowiem tj. nagłe zachorowanie, niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu, urodzenie dziecka, śmierć rodzica lub małżonka. O tym dla kogo przeznaczony jest ten benefit pracowniczy i jak dołączyć do grupowego ubezpieczenia na życie w podcaście Po prostu o ubezpieczeniach.